Obozy letnie i zimowe!

UKJ Millenium Rzeszów to klub judo medalistów Mistrzostw Polski i reprezentantów kraju we wszystkich kategoriach wiekowych. Judo to dyscyplina olimpijska rozwijająca bardzo wszechstronnie pod względem fizycznym ale również i wychowawczym. Klub zajmuje się szkoleniem już od 4 tego roku życia gdzie na początku dominują ćwiczenia ogólnorozwojowe i forma zabawowa a dzieci i młodzież prócz bardzo bogatej "ogólnorozwojówki " i profesjonalnych zajęć judo biorą udział w licznych turniejach w Polsce i za granicą. Do tego organizujemy bardzo atrakcyjne obozy letnie i zimowe. Latem między innymi chodzimy po górach, pływamy i jeździmy na rowerze a dodatkowo uczestnicy biorą udział w licznych atrakcjach. Zimą zaś organizujemy profesjonalne obozy narciarskie z jednymi z najlepszych instruktorów narciarstwa w Polsce oraz jeździmy na łyżwach.

Zapraszamy wszystkich chętnych do trenowania judo i na obozy z czołówką krajową już od 4 tego roku życia!
Klub mieści się w Millenium Hall na 2 piętrze za przychodnią LUXMED.

WYBIERZ GRUPĘ DLA SIEBIE

„Funny i Mini judo”
- zajęcia dla dzieci w wieku 4 - 6 lat (mini judo) oraz 6 - 12 lat (funny judo). Treningi składają się głównie z gier i zabaw ruchowych oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych na macie. Nauka podstaw judo poprzez swobodną zabawę daje możliwość wyładowania nawet największej dziecięcej energii. Zabawy uzupełnia rywalizacja w zawodach rozgrywanych według specjalnych reguł dostosowanych do wieku ćwiczących oraz możliwość uczestniczenia w obozach letnich i zimowych.
W zajęciach między innymi:
- nauka bezpiecznego upadania,
- elementy judo dobrane do wieku ćwiczących,
- ćwiczenia korekcyjne i kompensacyjne,
- gimnastyka i akrobatyka.

„Sport” - zajęcia dla młodzieży i dorosłych, którzy mają aspiracje do głębszego poznania judo oraz rywalizacji sportowej na wyższym poziomie. Możliwość zdobywania kolejnych stopni wtajemniczenia ( kyu i dan ) oraz startów w zawodach wszelkich szczebli, rozgrywanych w kraju i za granicą. Udział w obozach letnich i zimowych.

„Samoobrona” (MMA) - skuteczne techniki samoobrony - zajęcia dla młodzieży i dorosłych zainteresowanych nie tylko judo sportowym, ale również szerszym zakresem walki wręcz (judo, jujitsu + muay thai). Intensywność i zakres treningu dostosowane indywidualnie do preferencji ćwiczących. Możliwość zdobywania kolejnych stopni wtajemniczenia oraz udziału w zawodach.
Jedne z najlepszych zajęć ogólnorozwojowych o wysokim poziomie kształcenia cech fizycznych

Uczy dobrego wychowania,
zaradności i życia
w społeczeństwie
- duża praca nad psychiką

Droga na której można się
sprawdzić,na treningach
i turniejach.

Obrona siebie i innych będących
w potrzebie - umiejętność walki wręcz i na argumenty

Zawodnicy UKJ Millenium


Pierwszy trening gratis!
Uczniowski Klub Judo Rzeszów
MILLENIUM
Adres do korespondencji:
35-315 Rzeszów
Aleja Kopisto 1
e-mail: judomp@wp.pl
tel . 602 387 955
Numer konta:
49 1540 1131 2070
6236 5145 0001
Zajęcia i zapisy: codziennie w godz. 17.00-20.00 . Treningi: ul. Kopisto 1 (Millenium Hall II piętro za LUXMED)